Hotel bałtyk

Apartamenty Poddąbie - Apartamenty nad morzem na wynajem i apartamenty nad morzem na sprzedaż.

Poddąbie koło Słupska english deutsch

   


Apartamenty Bałtyk to kameralnie położony zespół mieszkaniowo-wypoczynkowy w przepięknej miejscowości Poddąbie koło Słupska,
zaledwie 300 m od szerokiej piaszczystej plaży.

 

Na terenie bezpłatny kort tenisowy, basen, plac zabaw oraz parking.

 

 


 Bałtyk - Apartamenty Poddąbie - dysponuje 20 apartamentami

w ukladzie 2-3 pokojowym, przeznaczonych dla 2-6 nawet do 8 osob. Każdy wyposażony jest w aneks kuchenny, lodówke, TV.   Nowoczesne łazienki z ogrzewaniem podłogowym. Taras lub balkon z meblami.

 

Apartamenty na piętrze są dwupoziomowe. 2 sypialnie + pokój dzienny z aneksem kuchennym a na piętrze sypialnia i duży pokój. W apartamentach są 2 łazienki i słoneczny balkon.

 

W cenie pobytu oferujemy: basen, saunę, a także teren rekreacyjny z placem zabaw dla dzieci, ceglanym kortem tenisowym i miejscem na ognisko oraz parking.  Przechowujemy rowery.

Serdecznie zapraszamy 

Naszymi gośćmi w sezonie są przede wszystkim rodziny z dziećmi, które do Poddąbia przyciąga piękna okolica, puste piaszczyste plaże i spokojna uzdrowiskowa miejscowość. Spacer na plażę to zaledwie 300m, z wygodnym szerokim zejściem po nowych wygodnych schodach.

Bliska odległość do Słupska. (więcej o Poddąbiu na www.poddabie.info).

Przy samym budynku znajdują się świenie zaopatrzone sklepy spożywcze, restauracja, smazalnia ryb, pizzeria. Jest takze poczta i lekarz.

 

 

ZAPRASZAMY NA POKAZ SLAJDÓW